Hakkımda

İngilizce Macerası Hakkımda

 

Bir İngilizce öğretmeni ve insanlarımızın İngilizceyi en iyi şekilde öğrenip kullanmasını amaç edinmiş bir insan olarak; yeni başlayanlardan, İngilizcesini geliştirenlere kadar herkesin İngilizce macerasına eşlik edecek bir blog olmadığını gördüm. Bu alanda İngilizce Macerası isimli blogumu hayata geçirerek bu büyük eksikliği kapatmak ve okuyucularıma en doğru, en tarafsız ve en pratik bilgileri vermeyi amaç ediniyorum. 7’den 70’e herkesin İngilizce Macerasına eşlik edecek ve kendilerinden bir şeyler bulabilecekleri; İngilizcelerini geliştirme yolculuklarında kendilerine eşlik edecek bir kaynağı sizlerin de desteğiyle inşa etmek istiyorum.

 

İngilizce Macerası bloğumda, İngilizcenin nasıl öğrenileceğinden, az bilinen püf noktalara kadar tüm pratik bilgileri sizler için derleyeceğim. Bunun yanında İngilizce öğreniminize destek olacak özenle hazırlanmış bilgileri ve öğretici yazıları da bu platformdan paylaşıyor olacağım. Ayrıca İngilizce öğretmenliğim boyunca öğrencilerim üzerinden edindiğim bilgi ve deneyimi buradaki yazılarımda sizler ile paylaşacağım.

 

Umarım burada yazacaklarım birçoklarınızın hayatına dokunur ve maceranıza anlamlı bir katkıda bulunur. İngilizce maceranızın bir yerinde eğer bloğumla tanıştıysanız ya da daha yolun başındaysanız, burada göreceksiniz ki İngilizce öğrenmek sanıldığı kadar zor bir iş değildir. Amacım doğrultusunda katkı sunacağım maceraların sizler için hayırlı olmasını umacak ve hayatlarınıza anlamlı bir katkıda bulunmuş olduğumu düşünerek daha fazla üretmeye ve katkı sunmaya odaklanacağım.

 

İngilizce maceranız boyunca yaşadığınız zorlukları, almak istediğiniz tavsiyeleri ve bilgileri eğer ki o ana kadar blogumda ele almamış olursam lütfen benimle iletişim bölümündeki bilgilerimden iletişime geçin. Sizlere yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyacağımı bilmenizi isterim. Bu nedenle her ne sebepten olursa olsun benimle iletişime geçmek konusunda kendinizi rahat hissetmenizi isterim. Daha önce de dediğim gibi; bu çalışmayı yapmaktaki yegane amacım, her yaştan, her cinsiyetten, her görüşten ve her meslekten olan sizlerin İngilizce maceranıza katkı sunmak ve bu maceranıza anlamlı bir dokunuşta bulunabilmektir.

 

Değerli öğrencilerim, bloguma gelmiş olduğunuz için teşekkür ederim. Umarım bu blogda oldukça keyifli vakit geçirir ve size aktarmaya çalıştıklarımdan en iyi şekilde faydalanırsınız. Hayatınız boyunca başarılar hep sizinle olsun değerli İngilizce Macerası dostlarım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir